Netflix'in Merakla Beklenen Filmi '9 Kere Leyla' Bugün İzleyiciyle Buluştu

9 Kere Leyla filmi kasım ayında Netflix'te ilk fragmanı yayınlandı. Komedi türünde karşımıza çıkacak olan filmde güçlü oyuncu kadrosuyla Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu başrollerde yer alıyor.

Netflix'in Merakla Beklenen Filmi '9 Kere Leyla' Bugün İzleyiciyle Buluştu
04 Aralık 2020 - 21:47
9 Kere Leyla filminin konusu ve oyuncuları, sosyal medyada merak konusu oldu. Çekimleri 2019 yılında yapılan, 2020 yılında sinema salonlarında gösterime girmesi planlanan fakat Kovid-19 salgını nedeniyle gösterimi ertelenen 9 Kere Leyla filmi, online dizi-film platformu Netflix'te yayınlanacak.9 Kere Leyla Filminin Konusu Ne ?

Leyla (Demet Akbağ) ve Adem (Haluk Bilginer), yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis (Elçin Sangu), Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır.

Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için dokuz farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum